Jiří SVOBODA(12 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2021
  

účastník 11 turnajů, z toho 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 6 (3) / 6 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:1)Bahazijová Jana 
 4-7GC Métis Cup Praha '20skupina A
 
(2:1)Baidan Mykhailo 
 7-3Podzimní U17 Cup '20čtvrtfinále
 7-0Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 6-7Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(0:1)Dehnerová ml. Kateřina 
 5-7Mistrovství republiky U17 '22plate čtvrtfinále
 
(3:1)Dolejš Jan 
 6-7GC Métis Cup Praha '20skupina A
 7-2CG Métis Cup Telč '21skupina B
 7-6Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 7-4Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(4:0)Dušek Kryštof 
 7-2GC Métis Cup Telč '22skupina A
 7-3GC Métis Cup Telč '22o 7. místo
 7-6Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 7-4GC Métis Cup Praha '22plate čtvrtfinále
 
(1:7)Dušek Vojtěch 
 6-7Podzimní U16 Cup '19skupina C
 4-7GC Métis Cup Praha '20skupina A
 7-4CG Métis Cup Telč '21skupina B
 6-7GC Métis Cup Praha '21skupina A
 2-7Podzimní U17 Cup '21skupina B
 6-7GC Métis Cup Telč '22skupina A
 4-7Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 2-7GC Métis Cup Praha '22čtvrtfinále
 
(2:0)Hazdra jr. Štěpán 
 7-6CG Métis Cup Telč '21skupina B
 7-5Podzimní U17 Cup '21plate o umístění
 
(1:0)Hruška Jan 
 7-6GC Métis Cup Praha '21skupina A
 
(2:0)Hruška Adam 
 7-6GC Métis Cup Praha '21plate čtvrtfinále
 7-4Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(1:0)Hrůzová Eliška 
 7-1Podzimní U17 Cup '21skupina B
 
(1:3)Kloiber Viktor 
 5-7Podzimní U17 Cup '21skupina B
 3-7GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 5-7GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 7-6GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 
(1:5)Kloiberová Nicole 
 1-7Podzimní U16 Cup '19skupina C
 3-7GC Métis Cup Telč '20skupina D
 5-7Podzimní U17 Cup '20semifinále
 7-2CG Métis Cup Telč '21semifinále
 2-7Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 6-7Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 
(2:1)Majcher Michal 
 7-4Podzimní U16 Cup '19o 13. místo
 6-7Podzimní U17 Cup '20skupina A
 7-6Podzimní U17 Cup '21plate o umístění
 
(0:1)Nemec Tom 
 2-7Podzimní U16 Cup '19o umístění
 
(5:1)Plachý Jakub 
 1-7GC Métis Cup Telč '20skupina D
 7-5GC Métis Cup Telč '20plate semifinále
 7-1CG Métis Cup Telč '21čtvrtfinále
 7-6Podzimní U17 Cup '21plate o umístění
 7-4GC Métis Cup Praha '22skupina D
 7-6GC Métis Cup Praha '22plate semifinále
 
(1:0)Puchala Natalia 
 7-3GC Métis Cup Telč '20plate finále
 
(0:4)Rákosník Josef 
 5-7Podzimní U16 Cup '19skupina C
 3-7CG Métis Cup Telč '21finále
 4-7CG Métis Cup Telč '21finále
 2-7GC Métis Cup Praha '21plate semifinále
 
(2:4)Simaichl Ondřej 
 7-2GC Métis Cup Telč '20plate čtvrtfinále
 7-3Podzimní U17 Cup '20skupina A
 1-7Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 6-7Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 3-7GC Métis Cup Telč '22skupina A
 2-7GC Métis Cup Praha '22skupina D
 
(2:1)Svoboda Lukáš 
 5-7Podzimní U17 Cup '20skupina A
 7-6Podzimní U17 Cup '20o 3. místo
 7-4Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 
(1:2)Vávra Filip 
 5-7GC Métis Cup Telč '20skupina D
 5-7GC Métis Cup Telč '22o umístění
 7-5GC Métis Cup Praha '22plate finále
 
(0:1)Vávrová Julie 
 6-7GC Métis Cup Praha '20čtvrtfinále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email