Lukáš SVOBODA(17 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2021
  

účastník 9 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 9 (0) / 3 (2)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:0)Bahazijová Jana 
 7-2GC Métis Cup Praha '20čtvrtfinále
 
(2:0)Baidan Mykhailo 
 7-2GC Métis Cup Praha '20skupina B
 7-3Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 
(1:0)Dehnerová ml. Kateřina 
 7-3CG Métis Cup Telč '21skupina C
 
(3:1)Dolejš Jan 
 1-7Podzimní U16 Cup '19skupina B
 7-4GC Métis Cup Telč '20čtvrtfinále
 7-4Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 7-4GC Métis Cup Praha '21skupina D
 
(1:0)Dolejšová Marie 
 7-1GC Métis Cup Praha '20skupina B
 
(2:6)Dušek Vojtěch 
 5-6GC Métis Cup Telč '19o 3. místo
 6-7GC Métis Cup Telč '19o 3. místo
 7-3GC Métis Cup Praha '20semifinále
 4-7Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 6-7Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-5Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 6-7GC Métis Cup Praha '21finále
 5-7Podzimní U17 Cup '21plate o umístění
 
(1:0)Hauzarová Lucie 
 7-6GC Métis Cup Telč '19skupina B
 
(1:0)Hazdra jr. Štěpán 
 7-2Podzimní U17 Cup '21skupina A
 
(1:0)Hruška Jan 
 7-3GC Métis Cup Praha '21čtvrtfinále
 
(1:0)Hruška Adam 
 7-0GC Métis Cup Praha '21skupina D
 
(1:0)Kadlubová Natálie 
 7-5Podzimní U16 Cup '19skupina B
 
(1:1)Kloiber Viktor 
 7-4CG Métis Cup Telč '21čtvrtfinále
 5-7Podzimní U17 Cup '21semifinále
 
(3:2)Kloiberová Nicole 
 4-7Podzimní U16 Cup '19semifinále
 6-7GC Métis Cup Telč '20semifinále
 7-1CG Métis Cup Telč '21o 3. místo
 7-5GC Métis Cup Praha '21semifinále
 7-5Podzimní U17 Cup '21skupina A
 
(1:0)Kozubek Mikuláš 
 7-4GC Métis Cup Praha '21skupina D
 
(3:0)Majcher Michal 
 7-2Podzimní U17 Cup '20skupina A
 7-5CG Métis Cup Telč '21skupina C
 7-3Podzimní U17 Cup '21skupina A
 
(1:2)Nemec Tom 
 3-7GC Métis Cup Telč '19semifinále
 4-7GC Métis Cup Telč '19semifinále
 7-6GC Métis Cup Telč '19semifinále
 
(2:0)Nemec Dan 
 7-4Podzimní U16 Cup '19skupina B
 7-1GC Métis Cup Telč '20skupina C
 
(2:0)Plachý Jakub 
 7-5Podzimní U17 Cup '20čtvrtfinále
 7-4Podzimní U17 Cup '21skupina A
 
(1:0)Průcha Michal 
 7-3Podzimní U16 Cup '19čtvrtfinále
 
(1:0)Puchala Natalia 
 7-3GC Métis Cup Telč '20skupina C
 
(1:1)Rákosník Josef 
 7-5Podzimní U16 Cup '19o 3. místo
 5-7CG Métis Cup Telč '21semifinále
 
(1:1)Simaichl Ondřej 
 7-2Podzimní U17 Cup '20skupina A
 6-7Podzimní U17 Cup '20semifinále
 
(1:2)Svoboda Jiří 
 7-5Podzimní U17 Cup '20skupina A
 6-7Podzimní U17 Cup '20o 3. místo
 4-7Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 
(1:0)Vávra Filip 
 7-6GC Métis Cup Telč '19skupina B
 
(2:1)Vávrová Julie 
 7-3GC Métis Cup Telč '20skupina C
 3-7GC Métis Cup Praha '20skupina B
 7-4GC Métis Cup Praha '20finále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email