Nicole KLOIBEROVÁ(13 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2019
  

účastník 9 turnajů, z toho 3x vítěz turnaje a 2x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 10 (6) / 2 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:0)Baidan Mykhailo 
 7-1Podzimní U17 Cup '20skupina B
 7-1CG Métis Cup Telč '21skupina A
 
(1:0)Dehnerová ml. Kateřina 
 7-4Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(0:1)Dolejš Jan 
 6-7Podzimní U16 Cup '19finále
 
(1:0)Dolejšová Marie 
 7-0GC Métis Cup Praha '21skupina B
 
(2:0)Dušek Kryštof 
 7-0GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 7-0GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 
(4:2)Dušek Vojtěch 
 7-4Podzimní U16 Cup '19skupina C
 7-4GC Métis Cup Telč '20čtvrtfinále
 3-7Mistrovství republiky U17 '21semifinále
 4-7Mistrovství republiky U17 '21semifinále
 7-3Podzimní U17 Cup '21semifinále
 7-5GC Métis Cup Telč '22o 3. místo
 
(3:0)Hazdra jr. Štěpán 
 7-2Podzimní U17 Cup '21skupina A
 7-1GC Métis Cup Telč '22skupina B
 7-0Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(4:0)Hruška Jan 
 7-6CG Métis Cup Telč '21skupina A
 7-3Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 7-2Mistrovství republiky U17 '22finále
 7-5Mistrovství republiky U17 '22finále
 
(5:1)Kloiber Viktor 
 7-3CG Métis Cup Telč '21skupina A
 7-3Mistrovství republiky U17 '21skupina A
 7-2GC Métis Cup Praha '21čtvrtfinále
 7-1Podzimní U17 Cup '21finále
 7-3GC Métis Cup Telč '22skupina B
 6-7Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(1:0)Kozubek Štěpán 
 7-1GC Métis Cup Praha '21skupina B
 
(3:0)Majcher Michal 
 7-6Podzimní U17 Cup '20čtvrtfinále
 7-2CG Métis Cup Telč '21čtvrtfinále
 7-4Podzimní U17 Cup '21skupina A
 
(5:0)Plachý Jakub 
 7-1GC Métis Cup Telč '20skupina D
 7-3Podzimní U17 Cup '20skupina B
 7-0Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-1Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-3Podzimní U17 Cup '21skupina A
 
(1:0)Puchala Natalia 
 7-5Mistrovství republiky U17 '21skupina A
 
(2:1)Rákosník Josef 
 7-2Podzimní U16 Cup '19skupina C
 4-7GC Métis Cup Telč '20finále
 7-6Podzimní U17 Cup '20skupina B
 
(3:3)Simaichl Ondřej 
 7-2Podzimní U17 Cup '20finále
 7-3Mistrovství republiky U17 '21o 3. místo
 3-7GC Métis Cup Praha '21skupina B
 4-7GC Métis Cup Telč '22semifinále
 6-7GC Métis Cup Telč '22semifinále
 7-5GC Métis Cup Telč '22semifinále
 
(5:1)Svoboda Jiří 
 7-1Podzimní U16 Cup '19skupina C
 7-3GC Métis Cup Telč '20skupina D
 7-5Podzimní U17 Cup '20semifinále
 2-7CG Métis Cup Telč '21semifinále
 7-2Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 7-6Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 
(2:3)Svoboda Lukáš 
 7-4Podzimní U16 Cup '19semifinále
 7-6GC Métis Cup Telč '20semifinále
 1-7CG Métis Cup Telč '21o 3. místo
 5-7GC Métis Cup Praha '21semifinále
 5-7Podzimní U17 Cup '21skupina A
 
(4:1)Vávra Filip 
 7-3GC Métis Cup Telč '20skupina D
 7-2GC Métis Cup Telč '22skupina B
 6-7Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 7-1Mistrovství republiky U17 '22semifinále
 7-3Mistrovství republiky U17 '22semifinále
 
(2:0)Vávrová Julie 
 7-5Podzimní U16 Cup '19čtvrtfinále
 7-4Mistrovství republiky U17 '21skupina A
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email