Filip VÁVRA(15 let)
Kroketový klub Métis
 
 
od r. 2021
  

účastník 6 turnajů

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 3 (0) / 6 (3)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(1:0)Baidan Mykhailo 
 7-5GC Métis Cup Praha '21skupina C
 
(1:0)Dehnerová ml. Kateřina 
 7-2Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(0:1)Dolejš Jan 
 4-7Podzimní U16 Cup '19čtvrtfinále
 
(0:2)Dušek Vojtěch 
 1-7GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 5-7GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 
(1:0)Dušek Bohuslav 
 5-3GC Métis Cup Telč '19plate A o 3. místo
 
(1:0)Hauzarová Lucie 
 6-5GC Métis Cup Telč '19skupina B
 
(1:2)Hazdra jr. Štěpán 
 4-7GC Métis Cup Telč '22skupina B
 6-7GC Métis Cup Telč '22o 5. místo
 7-5Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(0:1)Hruška Jan 
 4-7Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(2:1)Hruška Adam 
 2-7Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 7-0Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 7-2Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 
(1:1)Kasal Martin 
 4-6GC Métis Cup Telč '19plate A semifinále
 7-5Podzimní U16 Cup '19o 5. místo
 
(2:2)Kloiber Viktor 
 7-5GC Métis Cup Praha '21skupina C
 3-7GC Métis Cup Telč '22skupina B
 7-5Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 4-7Mistrovství republiky U17 '22o 3. místo
 
(1:4)Kloiberová Nicole 
 3-7GC Métis Cup Telč '20skupina D
 2-7GC Métis Cup Telč '22skupina B
 7-6Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 1-7Mistrovství republiky U17 '22semifinále
 3-7Mistrovství republiky U17 '22semifinále
 
(1:0)Majcher Michal 
 7-1Podzimní U16 Cup '19skupina A
 
(1:0)Plachý Jakub 
 7-4GC Métis Cup Telč '20skupina D
 
(0:1)Průcha Michal 
 3-7Podzimní U16 Cup '19skupina A
 
(1:1)Rákosník Josef 
 1-7GC Métis Cup Telč '20čtvrtfinále
 7-4GC Métis Cup Praha '21skupina C
 
(0:1)Simaichl Ondřej 
 4-7GC Métis Cup Praha '21čtvrtfinále
 
(0:1)Svoboda Lukáš 
 6-7GC Métis Cup Telč '19skupina B
 
(2:0)Svoboda Jiří 
 7-5GC Métis Cup Telč '20skupina D
 7-5GC Métis Cup Telč '22o umístění
 
(1:0)Vávrová Julie 
 7-3Podzimní U16 Cup '19o umístění