Viktor KLOIBER(10 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2021
  

účastník 6 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 3 (1) / 2 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:0)Baidan Mykhailo 
 7-6CG Métis Cup Telč '21skupina A
 7-2GC Métis Cup Praha '21skupina C
 
(0:1)Dehnerová ml. Kateřina 
 5-7Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(2:1)Dolejš Jan 
 5-7Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 7-4Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 7-6Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 
(2:1)Dušek Vojtěch 
 6-7Podzimní U17 Cup '21skupina B
 7-4GC Métis Cup Telč '22semifinále
 7-6GC Métis Cup Telč '22semifinále
 
(2:0)Hazdra jr. Štěpán 
 7-4GC Métis Cup Telč '22skupina B
 7-3Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(3:2)Hruška Jan 
 7-2CG Métis Cup Telč '21skupina A
 7-4Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 3-7Mistrovství republiky U17 '22semifinále
 5-7Mistrovství republiky U17 '22semifinále
 7-5Mistrovství republiky U17 '22semifinále
 
(1:0)Hrůzová Eliška 
 7-4Podzimní U17 Cup '21skupina B
 
(1:5)Kloiberová Nicole 
 3-7CG Métis Cup Telč '21skupina A
 3-7Mistrovství republiky U17 '21skupina A
 2-7GC Métis Cup Praha '21čtvrtfinále
 1-7Podzimní U17 Cup '21finále
 3-7GC Métis Cup Telč '22skupina B
 7-6Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 
(1:0)Puchala Natalia 
 7-3Mistrovství republiky U17 '21skupina A
 
(1:2)Rákosník Josef 
 2-7Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 5-7Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-6GC Métis Cup Praha '21skupina C
 
(2:1)Simaichl Ondřej 
 1-7GC Métis Cup Telč '22finále
 7-4GC Métis Cup Telč '22finále
 7-6GC Métis Cup Telč '22finále
 
(3:1)Svoboda Jiří 
 7-5Podzimní U17 Cup '21skupina B
 6-7GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 7-3GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 7-5GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 
(1:1)Svoboda Lukáš 
 4-7CG Métis Cup Telč '21čtvrtfinále
 7-5Podzimní U17 Cup '21semifinále
 
(2:2)Vávra Filip 
 5-7GC Métis Cup Praha '21skupina C
 7-3GC Métis Cup Telč '22skupina B
 5-7Mistrovství republiky U17 '22skupina B
 7-4Mistrovství republiky U17 '22o 3. místo
 
(1:0)Vávrová Julie 
 7-6Mistrovství republiky U17 '21skupina A
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email