Vojtěch DUŠEK(14 let)
Kroketový klub Métis
 
 
od r. 2021
  

účastník 10 turnajů, z toho 2x vítěz turnaje

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 7 (0) / 5 (2)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:0)Bahazijová Jana 
 7-3GC Métis Cup Praha '20skupina A
 7-4Mistrovství republiky U17 '21skupina D
 
(0:1)Baidan Mykhailo 
 6-7Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(2:1)Dolejš Jan 
 7-4GC Métis Cup Praha '20skupina A
 7-2CG Métis Cup Telč '21skupina B
 4-7Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(1:0)Dolejšová Marie 
 7-4GC Métis Cup Praha '20čtvrtfinále
 
(2:0)Dušek Kryštof 
 7-3GC Métis Cup Telč '22skupina A
 7-2Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(0:1)Dušek Bohuslav 
 2-3(t)GC Métis Cup Telč '19skupina A
 
(1:0)Hazdra jr. Štěpán 
 7-2CG Métis Cup Telč '21skupina B
 
(1:1)Hruška Jan 
 7-4Mistrovství republiky U17 '21skupina D
 6-7GC Métis Cup Praha '21skupina A
 
(0:2)Hruška Adam 
 4-7Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 6-7Mistrovství republiky U17 '22plate čtvrtfinále
 
(1:0)Hrůzová Eliška 
 7-3Podzimní U17 Cup '21skupina B
 
(1:0)Kadlubová Natálie 
 7-2Podzimní U16 Cup '19o umístění
 
(1:2)Kloiber Viktor 
 7-6Podzimní U17 Cup '21skupina B
 4-7GC Métis Cup Telč '22semifinále
 6-7GC Métis Cup Telč '22semifinále
 
(2:4)Kloiberová Nicole 
 4-7Podzimní U16 Cup '19skupina C
 4-7GC Métis Cup Telč '20čtvrtfinále
 7-3Mistrovství republiky U17 '21semifinále
 7-4Mistrovství republiky U17 '21semifinále
 3-7Podzimní U17 Cup '21semifinále
 5-7GC Métis Cup Telč '22o 3. místo
 
(1:0)Kotyková Ema  
 7-2GC Métis Cup Telč '20skupina B
 
(1:0)Kozubek Mikuláš 
 7-3GC Métis Cup Praha '21čtvrtfinále
 
(1:0)Nemec Tom 
 7-6Podzimní U16 Cup '19o 9. místo
 
(1:0)Procházková Lucie 
 7-1GC Métis Cup Telč '19skupina A
 
(1:2)Průcha Michal 
 5-6(t)GC Métis Cup Telč '19semifinále
 6-7GC Métis Cup Telč '19semifinále
 7-3GC Métis Cup Telč '19semifinále
 
(2:4)Rákosník Josef 
 3-7Podzimní U16 Cup '19skupina C
 5-7GC Métis Cup Telč '20skupina B
 4-7CG Métis Cup Telč '21čtvrtfinále
 6-7Mistrovství republiky U17 '21finále
 7-5Mistrovství republiky U17 '21finále
 7-6Mistrovství republiky U17 '21finále
 
(4:0)Simaichl Ondřej 
 7-2GC Métis Cup Telč '20skupina B
 7-4Mistrovství republiky U17 '21skupina D
 7-4GC Métis Cup Praha '21semifinále
 7-5GC Métis Cup Telč '22skupina A
 
(6:1)Svoboda Jiří 
 7-6Podzimní U16 Cup '19skupina C
 7-4GC Métis Cup Praha '20skupina A
 4-7CG Métis Cup Telč '21skupina B
 7-6GC Métis Cup Praha '21skupina A
 7-2Podzimní U17 Cup '21skupina B
 7-6GC Métis Cup Telč '22skupina A
 7-4Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(6:2)Svoboda Lukáš 
 6-5(t)GC Métis Cup Telč '19o 3. místo
 7-6GC Métis Cup Telč '19o 3. místo
 3-7GC Métis Cup Praha '20semifinále
 5-7Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-4Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-6Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-6GC Métis Cup Praha '21finále
 7-5Podzimní U17 Cup '21plate o umístění
 
(2:0)Vávra Filip 
 7-1GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 7-5GC Métis Cup Telč '22čtvrtfinále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email