Jan DOLEJŠ(15 let)
Kroketový klub Métis
 
 
od r. 2021
  

účastník 8 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 6 (3) / 3 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(2:1)Bahazijová Jana 
 6-7GC Métis Cup Telč '20skupina A
 7-4GC Métis Cup Praha '20skupina A
 7-1Mistrovství republiky U17 '21plate čtvrtfinále
 
(2:1)Baidan Mykhailo 
 7-6GC Métis Cup Praha '20čtvrtfinále
 7-3Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 6-7Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(1:0)Dehnerová ml. Kateřina 
 7-5Mistrovství republiky U17 '22plate finále
 
(1:0)Dušek Bohuslav 
 2-1GC Métis Cup Telč '19plate A semifinále
 
(1:2)Dušek Vojtěch 
 4-7GC Métis Cup Praha '20skupina A
 2-7CG Métis Cup Telč '21skupina B
 7-4Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(1:0)Dušek Kryštof 
 7-2Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(2:0)Hazdra jr. Štěpán 
 7-2CG Métis Cup Telč '21skupina B
 7-2Mistrovství republiky U17 '22plate čtvrtfinále
 
(1:1)Hruška Jan 
 3-7CG Métis Cup Telč '21plate finále
 7-5Mistrovství republiky U17 '21plate finále
 
(4:0)Hruška Adam 
 7-3CG Métis Cup Telč '21plate semifinále
 7-2GC Métis Cup Praha '21skupina D
 7-2Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 7-2Mistrovství republiky U17 '22plate semifinále
 
(1:0)Hrůzová Eliška 
 7-1GC Métis Cup Telč '20skupina A
 
(1:0)Kadlubová Natálie 
 7-3Podzimní U16 Cup '19skupina B
 
(0:1)Kasal Martin 
 6-7GC Métis Cup Telč '19plate A finále
 
(1:2)Kloiber Viktor 
 4-7Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 6-7Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 7-5Mistrovství republiky U17 '22čtvrtfinále
 
(1:0)Kloiberová Nicole 
 7-6Podzimní U16 Cup '19finále
 
(0:1)Kozubek Štěpán 
 4-7GC Métis Cup Praha '21plate semifinále
 
(0:1)Kozubek Mikuláš 
 5-7GC Métis Cup Praha '21skupina D
 
(1:1)Nemec Dan 
 5-7GC Métis Cup Telč '19skupina D
 7-4Podzimní U16 Cup '19skupina B
 
(1:0)Nemec Tom 
 6-4GC Métis Cup Telč '19skupina D
 
(1:0)Rákosník Josef 
 7-5Podzimní U16 Cup '19semifinále
 
(1:3)Svoboda Lukáš 
 7-1Podzimní U16 Cup '19skupina B
 4-7GC Métis Cup Telč '20čtvrtfinále
 4-7Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 4-7GC Métis Cup Praha '21skupina D
 
(1:3)Svoboda Jiří 
 7-6GC Métis Cup Praha '20skupina A
 2-7CG Métis Cup Telč '21skupina B
 6-7Mistrovství republiky U17 '21skupina C
 4-7Mistrovství republiky U17 '22skupina A
 
(1:0)Vávra Filip 
 7-4Podzimní U16 Cup '19čtvrtfinále
 
(1:1)Vávrová Julie 
 4-7GC Métis Cup Praha '20semifinále
 7-2Mistrovství republiky U17 '21plate semifinále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email