Josef RÁKOSNÍK(16 let)
Kroketový klub Métis
 
 
od r. 2021
  

účastník 6 turnajů, z toho 2x vítěz turnaje a 1x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 14 (3) / 2 (0)



statistiky z odehraných turnajů v golf kroketu U17



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(3:0)Baidan Mykhailo 
 7-1Podzimní U17 Cup '20skupina B
 7-5Podzimní U17 Cup '20plate finále
 7-2GC Métis Cup Praha '21skupina C
 
(0:1)Dolejš Jan 
 5-7Podzimní U16 Cup '19semifinále
 
(1:0)Dolejšová Marie 
 7-1GC Métis Cup Praha '21plate čtvrtfinále
 
(4:2)Dušek Vojtěch 
 7-3Podzimní U16 Cup '19skupina C
 7-5GC Métis Cup Telč '20skupina B
 7-4CG Métis Cup Telč '21čtvrtfinále
 5-7Mistrovství republiky U17 '21finále
 6-7Mistrovství republiky U17 '21finále
 7-6Mistrovství republiky U17 '21finále
 
(1:0)Hruška Adam 
 7-1CG Métis Cup Telč '21skupina D
 
(1:0)Hrůzová Eliška 
 7-1Mistrovství republiky U17 '21skupina B
 
(1:0)Kasal Martin 
 7-5Podzimní U16 Cup '19čtvrtfinále
 
(2:1)Kloiber Viktor 
 7-2Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 7-5Mistrovství republiky U17 '21čtvrtfinále
 6-7GC Métis Cup Praha '21skupina C
 
(1:2)Kloiberová Nicole 
 2-7Podzimní U16 Cup '19skupina C
 7-4GC Métis Cup Telč '20finále
 6-7Podzimní U17 Cup '20skupina B
 
(1:0)Kotyková Ema  
 7-0GC Métis Cup Telč '20skupina B
 
(1:0)Kozubek Štěpán 
 7-3GC Métis Cup Praha '21plate finále
 
(1:0)Majcher Michal 
 7-2Mistrovství republiky U17 '21skupina B
 
(4:0)Plachý Jakub 
 7-5Podzimní U17 Cup '20skupina B
 7-1Podzimní U17 Cup '20plate semifinále
 7-3CG Métis Cup Telč '21skupina D
 7-4Mistrovství republiky U17 '21skupina B
 
(3:2)Simaichl Ondřej 
 7-4GC Métis Cup Telč '20skupina B
 5-7Podzimní U17 Cup '20čtvrtfinále
 3-7Mistrovství republiky U17 '21semifinále
 7-2Mistrovství republiky U17 '21semifinále
 7-3Mistrovství republiky U17 '21semifinále
 
(4:0)Svoboda Jiří 
 7-5Podzimní U16 Cup '19skupina C
 7-3CG Métis Cup Telč '21finále
 7-4CG Métis Cup Telč '21finále
 7-2GC Métis Cup Praha '21plate semifinále
 
(1:1)Svoboda Lukáš 
 5-7Podzimní U16 Cup '19o 3. místo
 7-5CG Métis Cup Telč '21semifinále
 
(1:1)Vávra Filip 
 7-1GC Métis Cup Telč '20čtvrtfinále
 4-7GC Métis Cup Praha '21skupina C
 
(1:0)Vávrová Julie 
 7-2GC Métis Cup Telč '20semifinále
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email