rok 2004

01.10.:Disciplinární a rozhodčí komise potrestala Otakara Stankuše a Tomáše Vrtného zákazem startu na všech turnajích do konce kalendářního roku 2004 za jejich hrubě nesportovní chování v průběhu posledního Havířovského poháru... (TV)

13.09.:David Hajn z Telče suverénně vyhrál grandslamový Havířovský pohár... zaveden systém hodnocení turnajů delegátem stran jeho organizačně-technického zabezpečení... (TV)

08.09.:propozice k Havířovskému poháru, pravda poněkud opožděné... (TV)

09.08.:Otakar Stankuš vítězem dalšího turnaje, tentokrát grandslamového Telčského poháru... mimo to máme za sebou další Sněm. (TV)

25.07.:propozice k Telčskému poháru... president AČMK svolává na 31.7.2004 Sněm, a sice do restaurace Metro v Telči, a to od 20:30... (TV)

07.07.:Vítězem telčského deblového Metro Cupu se stala pražsko-havířovská dvojice Otakar Stankuš-Tomáš Vrtný... (TV)

02.06.:založeny dvě nové sekce na stránkách... první je galerie, obsahující (jak lze odhadnout) něco fotografií z minulých turnajů; předpokládá se, že bude průběžně doplňována... druhou částí je coaching, kde by měly být publikovány texty týkající se techniky, taktiky a pravidel; prozatím byl dokončen překlad textu australského trenéra Johna Richese o kroketové technice a byl přidán i komentář k němu... (TV)

17.05.:Kroketovou část Panhavířovských her vyhrál M. Borák z Ostravy... celkovým vítězem her se stal P. Vlk z Havířova... přidán miničlánek o základech hry a její historie... (TV)

26.04.:Na brněnském Poháru spravedlnosti si O. Stankuš z Prahy vítězstvím upevnil pozici republikové jedničky... (TV)

14.04.:O. Stankuš z Prahy vyhrál potřetí za sebou Velikonoční turnaj v Havířově... (TV)

05.04.:Propozice k Velikonočnímu turnaji v Havířově... (TV)

03.02.:Po tradiční zimní přestávce jsou stránky opět aktualizovány... z nejdůležitějších informací dlužno zmínit především kalendář turnajů na tento rok... (TV)