rok 201321.09.:Z důvodu nepříznivého počasí byl Podzimní CCCC turnaj '13 přeložen ze soboty 21.9. na neděli 22.9. (vpres)
 
18.07.:Na žádost SKK Silesia byl do letošního kalendáře turnajů přidán golfkroketový turnaj Memoriál Borise Navrátila '13 navazující na tradici Havířovských pohárů. Turnaj se bude konat v sobotu 14.9.2013 v Ostravě. (vpres)
 
08.07.:O prodlouženém cyrilo-metodějovském víkendu v Praze Hrdlořezích se odehrál vrchol letošní kroketové sezóny - IV. MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY V ASOCIAČNÍM KROKETU. Do semifinálových bojů se ze základních skupin probojovali a proti sobě postavili David Hajn vs. Miroslav Havlík a Ivo Marták vs. Otakar Stankuš. Ve velice vyrovnaném a dramatickém finálovém duelu, ve kterém se utkal David Hajn s Ivo Martákem, nakonec své dlouholeté zkušennosti zúročil David Hajn a v rozhodující třetí hře svého soupeře přehrál. Blahopřejeme! Zvláštní poděkování náleží manažerovi turnaje Tomášovi Vrtnému, za výborně zvládnutý turnaj, dále pořadateli AČMK a také pověřenému hostitelskému Kroketovému klubu Praha a dalším hráčům podílejícím se na přípravě turnaje. Fotky z turnaje naleznete zde. (vpres)
 
14.05.:Vzhledem k tomu, že se uvolnilo 1 místo na letošním MR se tímto žádají zájemci o účast, aby se obvyklým způsobem (web/telefonát manažerovi) do pondělí 20. května přihlásili... (TV)
 
29.04.:Vzhledem k nedostatečnému počtu přihlášených hráček na GC Ladies cup v Karlových Varech se v plánovaném termínu turnaj neuskuteční. Náhradní termín nebyl stanoven. (vpres)
 
19.04.:Byl zveřejněn aktualizovaný Soutěžní řád platný pro nadcházející sezónu. Všem pořadatelům, rozhodčím ale i hráčům doporučujeme, aby se před prvním turnajem s tímto dokumentem seznámili. Pod obsahem aktualizovaného SŘ je zobrazen seznam změn. (vpres)
 
16.04.:Boris Navrátil, předseda FNCC Ostrava, jeden ze zakladatelů kroketu u nás, dlouholetý hráč a funkcionář asociace, zemřel v noci na dnešek po těžké nemoci. Rozloučení v pátek 19.4. ve 14 hodin v obřadní síni v Ostravě-Vítkovicích. Budeme vzpomínat. (TV)
 
10.04.:Byly upraveny propozice na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC, budou se hrát plné hry dle rozšířených pravidel. (vpres)
 
04.04.:Byly zveřejněny prepropozice na MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC. Všichni hráči, kteří mají zájem o účast a splňují podmínky stanovené SR č. 103, nechť se na turnaj přihlásí nejpozději do 30.4.2013. (vpres)
 
28.03.:Článek pojednávající o kroketu v České republice zveřejnil prestižní Croquet World Online Magazine. (pres)
 
01.02.:Díky neutuchající aktivitě na mezinárodním poli a samozřejmě i díky stabilní hráčské základně a pravidelnému pořádání turnajů v České republice, bylo Asociaci českomoravského kroketu změněno členství ve Světové kroketové federaci WCF z pozorovatelského (Observer member) na členství přidružené (Asociated member). Kromě zvýšení prestiže naší organizace jsou dalšími výhodami garantovaná místa na všech významných mezinárodních akcích a hlasovací právo. (pres)
 
16.01.:Pravidelně aktualizovaný přehled nejvýznamějších mezinárodních kroketových akcí naleznete pod tímto odkazem. (pres)
 
12.01.:Kalendář turnajů letošní sezóny nabyl své definitivní podoby. (pres)
 
01.01.: Všem členům AČMK, našim příznivcům a všem lidem dobré vůle přejeme, aby se v nástávajícím roce koule jejich životů kutálely tím správným směrem, skrz branky štěstí, zdraví a spokojenosti! (pres)
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email