rok 201714.08.:Mistrem České republiky v golf kroketu se stal Ota Stankuš, když ve finále Mistrovství České republiky v golf kroketu porazil Míru Havlíka. Fotogalerii z turnaje naleznete zde. (pres)
 
30.07.:MÉTIS - základní škola s.r.o. je nejen soukromá devítiletá základní škola se školkou, výukou angličtiny od 1. třídy, zaměřením na hudbu, sport, nadané a motivované děti, ale nově i náš sponzor. Děkujeme. (pres)
 
16.07.:Sledujte výsledky naší reprezentace na Mistrovství světa týmů v Asociačním kroketu 2017 zde. (pres)
 
04.06.:Výsledky evropského šampionátu v golf kroketu, jehož se účastnili i naši reprezentanti naleznete na stránkách Croquetscores.com (pres)
 
04.05.:Nejslavnější kroketový turnaj družstev MacRobertson Shield, který je zároveň i první skupinou Mistrovství světa, vyhrál v letošním roce tým Austrálie. (pres)
 
12.02.:Pro účast na European Golf Croquet Championship 2017 byli nominováni Anna Králová a Stanislav Vorel. (pres)
 
30.01.:Na všechny dostupné e-mailové adresy byl členům AČMK mail týkající se Průzkumu zájmu o účast na zahraničních turnajích v tomto roce. Pokud jste členem AČMK, dokument jste neobdrželi a máte o něj zájem, napiště na president@kroket.org (pres)
 
03.01.:Reprezentační úsek určil Mistrovství světa týmů v AC, konané ve dnech 17. až 22. července v Sussex County Croquet Club, Southwick, Anglie, prioritní reprezentační akcí pro tento rok. (pres)
 
03.01.:Nechť koule vašich životů projíždí bez obtíží brankami v pořadí! (pres)
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email