rok 200629.12.:AČMK přeje všem svým členům a sympatizantům mnoho sportovních, pracovních i osobních úspěchů v nadcházejícím roce! (ŠH)
 
10.11.:Ve dnech 2.-4. února 2007 se v Rožnově pod Radhoštěm uskuteční výjezdní zasedání seniorátu spojené se seminářem o pravidlech a soutěžním řádu, zakončené přezkoušením žadatelů o licenci rozhodčího. Ubytování pro cca 12 osob lze zajistit v místním penzionu (cena cca 200 Kč/noc), zbytek bude muset vzít zavděk místním hotelem. Uzávěrka přihlášek pro VŠECHNY, kteří se hodlají zúčastnit je 31. 12. 2006 via mail eventuálně telefon praetorovi. (TV)
 
30.10.:Z iniciativy vznikajícího klubu Croquet club Karlovy Vary je zde reálná možnost obohatit letošní turnajový kalendář o Silvestrovský turnaj. Předběžný termín tohoto turnaje je stanoven na sobotu 30.12.2006. K dispozici je nafukovací hala s jedním pětiyardovým kurtem, který má umělý povrch. Pokud se turnaj uskuteční, bude součástí turnajového kalendáře AČMK v kategorii Local. Ubytování a stravování se předpokládá v Hotelu Starý mlýn (www.hotelstarymlyn.cz), v jehož areálu se kurt nachází. Účastníci turnaje mají samozřejmě možnost zůstat na místě a oslavit zde Nový rok. Z důvodu limitované kapacity a nezvyklého termínu a zvláště kvůli zjištění zájmu o tento turnaj, zasílejte své pokud možno závazné přihlášky (či dotazy) nejpozději do 17.11.2006 na e-mail: president@kroket.org (ŠH)
 
16.10.:Seniorátem byla zřízena a vicepresidentem jmenována Nominační komise, která bude mít v kompetenci mj. rozhodovaní o reprezentaci. Jejími členy jsou Hana Marečková, Otakar Stankuš a Tomáš Vrtný...
Přidány výsledky Poháru Spravedlnosti (TV)
 
05.10.:Přidány propozice k turnaji CCCC, výsledky Svatováclavského turnaje, aktualizován žebříček... (TV)
 
25.09.:Přidány propozice k Svatováclavskému turnaji... (TV)
 
18.09.:Mistrem Evropy se stal Tony Le Moignan z Jersey, náš David Hajn postoupil ze skupiny a vypadl v osmifinále se Sarah Burrow. (TV)
 
07.09.:Přidány výsledky turnaje August Tournament a Havířovského Poháru, aktualizován žebříček... (TV)
 
18.08.:Řádný Sněm AČMK začne namísto původně avizovaných 19:00 hodin SELČ již v 16:00 hodin SELČ. Datum i místo zůstavají nezměněny tj. 9.9.2006, obec Rašín č.p.32. (TV)
 
16.08.:Přidány vysledky turnaje Telčský pohár, aktualizován žebříček... (TV)
 
03.08.:Přidány propozice k Telčskému poháru, provedena aktualizace seniorátních reskriptů.
President AČMK svolává řádný sněm Asociace Českomoravského kroketu na sobotu 9.září 2006 19:00 do objektu bývalého hostince v obci Rašín, nedaleko města Hořice ve východních Čechách. (TV)
 
26.07.:Přidány výsledky turnaje Kroketová Praha, aktualizován žebříček (TV)
 
20.07.:Přidány propozice k turnaji Kroketová Praha (TV)
 
19.07.:Dne 24.7.07 v 18.30 uvede ČT 4 Sport záznam z finále MČR v kroketu. (ŠH)
 
10.07.:Ve dnech 7.-9.7. 2006 proběhlo 1. mistrovství ČR v kroketu, vítězem se stal David HAJN (Telč), druhý skončil Otakar STANKUŠ (Praha). Kompletní výsledky naleznete zde (TV)
 
30.06.:Přidány výsledky Ostrava Croquet Club Tournament, aktualizován žebříček... (TV)
 
11.06.:Přidány propozice k turnaji MetroCup (TV)
 
24.05.:Přidány výsledky Velikonočního turnaje a Telč croquet... aktualizován žebříček po Telč Croquet (TV)
 
17.05.:Aktualizovány propozice k mistrovství republiky... v sekci pravidla přibyly seniorem-praetorem definitivně schválené verze pro golf kroket a pro zahradní kroket... změněna část Z2 soutěžního řádu... (TV)
 
05.05.:Ve spolupráci s Českým rozhlasem 1 - Radiožurnál a Výstavištěm FLORA Olomouc připravuje AČMK prezentační akci v rámci Festivalu zdraví a pohybu. Akce se uskuteční 3.června 2006 v areálu výstaviště FLORA Olomouc od 9:00 do 18:00. Na travnatém kurtu si zájemci mohou vyzkoušet základní prvky z kroketu , získat rady pro začátek a shldnout ukázky jednotlivých variant hry. Všichni jste srdečně zváni! (ŠH)
 
17.04.:Přidány propozice k turnaji Telč Croquet 2006. (TV)
 
17.04.:Od dnešního dne je jako jediný oficialní žebříček hráčů AČMK považován nový gradeový žebříček. Jeho aktuální podobu po Velikonočním turnaji 2006 nalezente zde. Hráč který se během posledních 24 měsíců nezůčastnil žádného turnaje je z žebříčku automaticky vyřazen, jeho grade a index je však stále veden. (TV)
 
07.04.:Přidány propozice k Velikonočnímu turnaji 2006... (TV)
 
05.04.:Naše asociace v dohledné době zavede gradeový žebříček hráčů, konstruovaný zcela jinou metodou než ten dosavadní. Takto vypadá nový gradeový žebříček s parametry, se kterými se aktuálně počítá. Odkaz obsahuje všechny relevantní informace... (TV)
 
30.03.:Dobrý den, chtěli bychom vás touto cestou upozornit, že potřebujeme zjistit přesný počet osob, pro které bude nutné zajistit ubytování během Mistrovství ČR v kroketu. Každému účastníkovi mistrovství republiky bude zajištěno bydlení. V případě doprovodu rodinných příslušníků bude třeba upřesnit jejich počet a domluvit jejich ubytování (aby bylo zajištěno bydlení ve stejné místě apod.). Pro hráče mistrovství bude ubytování zajištěno zdarma, případný doprovod si ho bude muset uhradit na vlastní náklady. !Upozornění! Přesný počet osob, které nejsou nominované a budou chtít zajistit ubytování, potřebujeme znát nejpozději do konce dubna. Nebude-li nás hráč nominovaný na MČR kontaktovat do konce dubna, bude ubytování automaticky zajištěno pouze jemu.
Děkujeme CCDT
Žádosti o ubytování doprovodu posílejte na adresu: plachous@volny.cz, příp. tel.: 776 352 118 (také J.Plachý) (TM)
 
06.03.:Do sekce coaching byl přidán překlad poměrně rozsáhlého Richesova textu o psychologických aspektech hry... (TV)
 
09.02.:Po mnohaměsíčních (několikaletých) útrapách je konečně na světě kompletní Soutěžní řád... Doporučuji všem aktuálním i perspektivním turnajovým manažerům, aby si jej pozorně prostudovali, protože jeho aplikace bude počínaje touto sezónou vyžadována poměrně striktně... (TV)
 
02.02.:Vzhledem k návštěvám, které zde přicházely pouze pro pobavení se nad obludností našich stránek jsem po dohodě s vicepresidentem převedl původní stránky dle designu Jirky Pantoflíčka. Není to úplně dle návrhu, ale snažil jsem se jej co nejvíce respektovat. Budiž mi drobné změny prominuty.

Tato verze nemá nahradit nový in :) design který je plánován, je to pouze dočasné řešení.

Momentálně nefungují odkazy ve starších novinkách (<2005), rok 2005 semtam a ve výsledcích turnajů. Pravidla doposud nejsou zakomponována do nového vzhledu, ale jsou přístupná. Žebříček je prozatím umístěn v sekci Dokumenty AČMK.

Vznikly subdomény cch.kroket.org, ccdt.kroket.org a kkp.kroket.org, hesla pro ftp sdělím na požádání, zatím obsahuji pouze odkaz na kroket.org . Dále vznikl e-mail info@kroket.org, dle mého názoru by na něj měl odpovídat president či vicepresident, heslo sdělím.

Pro přispěvatele:
Došlo ke změně vnitřní hiearchie na ftp serveru a přejmenování souborů, veškeré kódování je UTF-8 !!!
Tomáš Majer (TM)
 
30.01.:Vydán nový Kalendář turnajů... Místo konání červencového mistrovství republiky stanoveno na Černíč v okolí Telče... (TV)
 
12.01.:Rozhodnutím vicepresidenta definitivně anulovány výsledky Svatováclavského turnaje pro porušení Soutěžního řádu... (TV)
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email