rok 200122.12.:Vánoční turnaj proběhl, byť s drobnými potížemi... vítězi, Davidu Ryšánkovi, samozřejmě gratulujeme... do nového roku vykročte nejen správnou nohou, ale i krokem... (TV)
 
18.12.:Vánoční turnaj se bude z časových důvodů hrát ve čtyřech skupinách, zápas po jedné hře... aspoň zatím to tak vypadá... (TV)
 
13.12.:rozjíždí se nám web... budeme se snažit informovat o všech ještě nenastálých věcech s dostatečným předstihem (nejbližší turnaje, sněmy...), a o záležitostech, které už proběhly, co nejrychleji (výsledky soutěží apod.)... (TV)
 
12.12.:o vstup do ČSTV zřejmě nemá smysl prozatím usilovat, podle všeho (podle seniora Krejčy) je třeba mj. doložit, že tři roky v kuse organizujeme soutěže... no, snad tam budeme dříve než republika v Evropské unii... (TV)
 
06.12.:Vánoční turnaj se bude konat v neděli 23.12.2001 od 9:00 na hřišti za Gymnáziem Komenského v Havířově. Hrát se budou pouze singly, bez handicapů, zápas na tři hry, pravděpodobně budou dvě skupiny, z každé z nich pak dva postoupí do semifinále... (TV)
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email