rok 201807.10.:Čerstvě dokončené kroketové kurty v Telči hostily 6. ročník turnaje INTERCLUB. Vítězství obhájil klub CC Dynamo Telč. Fotogalerii naleznete na FB nebo např. zde. (pres)
 
02.09.:S hlubokým zármutkem oznamujeme, že před několka dny zemřel jeden z prvních porevolučních propagátorů Asociačního kroketu v České republice a zakladatel ostravského kroketového klubu pan Jaromír Struhala. Věnujte mu prosím vzpomínku a čest jeho památce! (pres)
 
17.08.:Velmi pěkných úspěchů dosáhli naši reprezentanti na turnajích Swedish Open GC 2018 a Norway Open GC 2018. Fotky z uvedených turnajů naleznete zde. Za vzornou reprezentaci českého kroketu děkujeme Aničce Králové, Leoně Vorlové, Janu Královi a Stanislavu Vorlovi! (ŠH)
 
30.07.:Děkujeme MÉTIS - základní škola s.r.o., že je i pro tento rok naším sponzorem! (ŠH)
 
26.05.:Výsledky Mistrovství Evropy v golf kroketu můžete sledovat na CroquetScores. (ŠH)
 
24.02.:Pro účast na Mistrovství Evropy v golf kroketu byli nominováni Anna Králová a Jan Král. (pres)
 
18.02.:Prioritní reprezentační akcí bylo letos určeno Mistrovství Evropy v golf krokletu (Golf Croquet European Championship), jež se bude konat ve dnech 24. až 27.5.2018 v Budleigh Salterton Croquet Club, Anglie. (pres)
 
11.02.:Mistrem světa v Asociačním kroketu se stal novozélanďan Paddy Chapman, když ve finále porazil Rege Bamforda. Gratulujeme! (pres)
 
02.02.:Startuje Mistrovství světa v Asociačním kroketu v novozélandských klubech. Oficiální stránky šampionátu naleznete zde , výsledky potom pod tímto odkazem. (pres)
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email