GC Métis Debl 1. 6. 2024  (TELČ )


debl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Michal Kotyk
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš

propozice
místo: Telč, areál Batelovská
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Dawson Int`l
přihlášky do: 31. května 2024
startovné: Pro přihlášené do 31. 5. 2024 včetně 400 Kč za pár; pro přihlášené na místě 1. 6. 2024 650 Kč za pár
poznámka:
Herní systém bude upřesněn v den turnaje podle počtu přihlášených párů.


výsledky

skupina A

Nicole Kloiberová, Miroslav Havlík vs. Jan Brtník, Jan Hruška 7-3
Monika Rákosníková, Štěpánka Duchková vs. Josef Rákosník, Vojtěch Dušek 1-7
Jan Dolejš, Filip Vávra vs. Roman Dušek, Kryštof Dušek 7-2
Nicole Kloiberová, Miroslav Havlík vs. Josef Rákosník, Vojtěch Dušek 6-3(t)
Roman Dušek, Kryštof Dušek vs. Jan Brtník, Jan Hruška 3-7
Monika Rákosníková, Štěpánka Duchková vs. Jan Dolejš, Filip Vávra 3-7
Nicole Kloiberová, Miroslav Havlík vs. Roman Dušek, Kryštof Dušek 6-7
Jan Dolejš, Filip Vávra vs. Josef Rákosník, Vojtěch Dušek 4-7
Monika Rákosníková, Štěpánka Duchková vs. Jan Brtník, Jan Hruška 2-7
Nicole Kloiberová, Miroslav Havlík vs. Jan Dolejš, Filip Vávra 7-4
Monika Rákosníková, Štěpánka Duchková vs. Roman Dušek, Kryštof Dušek 2-7
Josef Rákosník, Vojtěch Dušek vs. Jan Brtník, Jan Hruška 7-4
Nicole Kloiberová, Miroslav Havlík vs. Monika Rákosníková, Štěpánka Duchková 7-1
Jan Dolejš, Filip Vávra vs. Jan Brtník, Jan Hruška 4-7
Roman Dušek, Kryštof Dušek vs. Josef Rákosník, Vojtěch Dušek 1-7

skupina B

Jiří Plachý, Jakub Plachý vs. Otakar Stankuš, Jan Dehner 2-7
Michal Kotyk, Štěpán Kotyk vs. Michal Kloiber, Viktor Kloiber 3-7
Štěpán Hazdra, Štěpán Hazdra jr. vs. Marie Dolejšová, Kateřina Dehnerová ml. 4-7
Jiří Plachý, Jakub Plachý vs. Michal Kloiber, Viktor Kloiber 6-5(t)
Marie Dolejšová, Kateřina Dehnerová ml. vs. Otakar Stankuš, Jan Dehner 7-6
Michal Kotyk, Štěpán Kotyk vs. Štěpán Hazdra, Štěpán Hazdra jr. 4-3(t)
Jiří Plachý, Jakub Plachý vs. Marie Dolejšová, Kateřina Dehnerová ml. 2-7(t)
Štěpán Hazdra, Štěpán Hazdra jr. vs. Michal Kloiber, Viktor Kloiber 4-7
Michal Kotyk, Štěpán Kotyk vs. Otakar Stankuš, Jan Dehner 1-7
Jiří Plachý, Jakub Plachý vs. Štěpán Hazdra, Štěpán Hazdra jr. 7-2(t)
Michal Kotyk, Štěpán Kotyk vs. Marie Dolejšová, Kateřina Dehnerová ml. 7-6(t)
Michal Kloiber, Viktor Kloiber vs. Otakar Stankuš, Jan Dehner 1-7
Jiří Plachý, Jakub Plachý vs. Michal Kotyk, Štěpán Kotyk 3-7
Štěpán Hazdra, Štěpán Hazdra jr. vs. Otakar Stankuš, Jan Dehner 3-7
Marie Dolejšová, Kateřina Dehnerová ml. vs. Michal Kloiber, Viktor Kloiber 3-7

semifinále

Nicole Kloiberová, Miroslav Havlík vs. Michal Kloiber, Viktor Kloiber 7-2
Josef Rákosník, Vojtěch Dušek vs. Otakar Stankuš, Jan Dehner 6-7

finále

Nicole Kloiberová, Miroslav Havlík vs. Otakar Stankuš, Jan Dehner 7-4

konečné pořadí soutěže
 
1.Nicole KLOIBEROVÁ, Miroslav HAVLÍK6/7
2.Otakar STANKUŠ, Jan DEHNER5/7
3.–4.Josef RÁKOSNÍK, Vojtěch DUŠEK4/6
3.–4.Michal KLOIBER, Viktor KLOIBER3/6
5.–7.Michal KOTYK, Štěpán KOTYK3/5
5.–7.Jan BRTNÍK, Jan HRUŠKA3/5
5.–7.Marie DOLEJŠOVÁ, Kateřina DEHNEROVÁ ML.3/5
8.–10.Jan DOLEJŠ, Filip VÁVRA2/5
8.–10.Roman DUŠEK, Kryštof DUŠEK2/5
8.–10.Jiří PLACHÝ, Jakub PLACHÝ2/5
11.–12.Monika RÁKOSNÍKOVÁ, Štěpánka DUCHKOVÁ0/5
11.–12.Štěpán HAZDRA, Štěpán HAZDRA JR.0/5
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email