GC Métis Debl  - 1. ročník -  4. 6. 2022  (TELČ)


debl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Michal Kotyk
ředitel: Tomáš Vrtný
turn. rozhodčí: Tomáš Vrtný

propozice
místo: Telč
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Dawson Int`l
přihlášky do: 03. června 2022
max. počet hráčů: 16
startovné: pro přihlášené do 3. 6. 2022 včetně 400 Kč za pár; pro přihlášené na místě 4. 6. 2022 600 Kč za pár
poznámka:
Prezence hráčů v 8.45 hodin, zahájení turnaje v 9.10 hodin.

Přihlášky je možné zasílat na e-mail: kotyk.michal@gmail.com.

Herní systém bude upřesněn v den turnaje podle počtu přihlášených párů.


výsledky

Ze skupin postupovaly první dva páry. Nepostoupivší ze skupin a vyřazení čtvrtfinalisté odehráli plate. Zápasy ve skupině byly časově omezeny na 50 minut, ve finále se hrálo bez časového omezení.


skupina A

Kateřina Dehnerová, Jan Dehner vs. Jan Dolejš, Tomáš Vrtný 7-4
Viktor Kloiber, Miroslav Havlík vs. Kateřina Dehnerová, Jan Dehner 7-3
Viktor Kloiber, Miroslav Havlík vs. Jan Dolejš, Tomáš Vrtný 7-1

skupina B

Michal Kloiber, Nicole Kloiberová vs. Roman Dušek, Vojtěch Dušek 7-1
Kateřina Dehnerová ml., Štěpán Hazdra vs. Jan Hruška, Adam Hruška 7-3
Michal Kloiber, Nicole Kloiberová vs. Jan Hruška, Adam Hruška 7-3
Kateřina Dehnerová ml., Štěpán Hazdra vs. Roman Dušek, Vojtěch Dušek 3-7
Michal Kloiber, Nicole Kloiberová vs. Kateřina Dehnerová ml., Štěpán Hazdra 6-4(t)
Jan Hruška, Adam Hruška vs. Roman Dušek, Vojtěch Dušek 4-7

skupina C

Naděžda Bauerová, Dagmar Štěpánková vs. Ondřej Simaichl, Zdeněk Simaichl 7-3
Ondřej Simaichl, Zdeněk Simaichl vs. Jiří Svoboda, David Hajn 7-5
Naděžda Bauerová, Dagmar Štěpánková vs. Jiří Svoboda, David Hajn 3-7

skupina D

Veronika Patrasová, Marie Dolejšová vs. Jiří Plachý, Jakub Plachý 1-7
Anna Králová, Jan Král vs. Otakar Stankuš, Michal Kotyk 3-7
Veronika Patrasová, Marie Dolejšová vs. Otakar Stankuš, Michal Kotyk 1-7
Anna Králová, Jan Král vs. Jiří Plachý, Jakub Plachý 7-4
Veronika Patrasová, Marie Dolejšová vs. Anna Králová, Jan Král 5-7
Otakar Stankuš, Michal Kotyk vs. Jiří Plachý, Jakub Plachý 7-4

čtvrtfinále

Viktor Kloiber, Miroslav Havlík vs. Naděžda Bauerová, Dagmar Štěpánková 7-5
Otakar Stankuš, Michal Kotyk vs. Roman Dušek, Vojtěch Dušek 7-3
Jiří Svoboda, David Hajn vs. Kateřina Dehnerová, Jan Dehner 6-4(t)
Michal Kloiber, Nicole Kloiberová vs. Anna Králová, Jan Král 7-4

semifinále

Viktor Kloiber, Miroslav Havlík vs. Otakar Stankuš, Michal Kotyk 5-7
Jiří Svoboda, David Hajn vs. Michal Kloiber, Nicole Kloiberová 4-7

finále

Otakar Stankuš, Michal Kotyk vs. Michal Kloiber, Nicole Kloiberová 4-7

plate 1. kolo

Jan Dolejš vs. Jan Hruška 7-6
Ondřej Simaichl vs. Veronika Patrasová 7-1

plate A čtvrtfinále

Naděžda Bauerová vs. Kateřina Dehnerová ml. 5-7
Anna Králová vs. Jan Dolejš 3-7
Kateřina Dehnerová vs. Jiří Plachý 4-7
Roman Dušek vs. Ondřej Simaichl 7-5

plate A semifinále

Kateřina Dehnerová ml. vs. Jan Dolejš 7-6
Jiří Plachý vs. Roman Dušek 4-7

plate A finále

Kateřina Dehnerová ml. vs. Roman Dušek 2-7

konečné pořadí soutěže
 
1.Michal KLOIBER, Nicole KLOIBEROVÁ6/6
2.Otakar STANKUŠ, Michal KOTYK5/6
3.-4.Viktor KLOIBER, Miroslav HAVLÍK3/4
3.-4.Jiří SVOBODA, David HAJN2/4
5.-8.Naděžda BAUEROVÁ, Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ1/4
5.-8.Roman DUŠEK, Vojtěch DUŠEK5/7
5.-8.Kateřina DEHNEROVÁ, Jan DEHNER1/4
5.-8.Anna KRÁLOVÁ, Jan KRÁL2/5
9.-14.Kateřina DEHNEROVÁ ML., Štěpán HAZDRA3/6
9.-14.Jan DOLEJŠ, Tomáš VRTNÝ2/5
9.-14.Jiří PLACHÝ, Jakub PLACHÝ2/5
9.-14.Ondřej SIMAICHL, Zdeněk SIMAICHL2/4
9.-14.Jan HRUŠKA, Adam HRUŠKA0/4
9.-14.Veronika PATRASOVÁ, Marie DOLEJŠOVÁ0/4