Desta  - 1. ročník -  7. 5. 2022  (TELČ)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Jan Dehner
turn. rozhodčí: Otakar Stankuš

propozice
místo: Telč, areál Batelovská
kurty: 2 kurty, délka 7 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Dawson Int`l
přihlášky do: 06. května 2022
max. počet hráčů: 20
startovné: pro přihlášené (do 6. 5. 2022 včetně) 250 Kč; pro přihlášené na místě (7. 5. 2022) 350 Kč
poznámka:
prezence hráčů v 9.00 hodin, zahájení turnaje v 9.30 hodin

přihlášky je možné zasílat na e-mail: jan.dehner@seznam.cz


výsledky

Zápasy ve skupině byly časově omezeny na 40 minut, ve čtvrtfinále a semifinále na 60 minut a ve finále se hrálo bez časového omezení. Byli nasazeni čtyři nejvýše postavení hráči v aktuálním žebříčku. Ze skupiny postupovali první dva hráči.


skupina A

Miroslav Havlík vs. Vojtěch Dušek 3-2(t)
Naděžda Bauerová vs. Kateřina Dehnerová 5-7
Miroslav Havlík vs. Filip Vávra 7-0
Naděžda Bauerová vs. Vojtěch Dušek 5-7
Naděžda Bauerová vs. Filip Vávra 7-5
Kateřina Dehnerová vs. Vojtěch Dušek 4-7
Miroslav Havlík vs. Kateřina Dehnerová 7-3
Filip Vávra vs. Vojtěch Dušek 2-7
Miroslav Havlík vs. Naděžda Bauerová 7-2
Kateřina Dehnerová vs. Filip Vávra 7-2

skupina B

Otakar Stankuš vs. Lucie Kotyková 7-1
Josef Rákosník vs. Štěpán Hazdra 7-5
Otakar Stankuš vs. Štěpán Hazdra 7-5
Josef Rákosník vs. Lucie Kotyková 7-4
Otakar Stankuš vs. Josef Rákosník 7-2
Štěpán Hazdra vs. Lucie Kotyková 7-2

skupina C

Václav Doskočil vs. Anna Králová 7-4
Jan Král vs. Tomáš Vrtný 4-5(t)
Václav Doskočil vs. Roman Dušek 7-1
Jan Král vs. Anna Králová 5-7
Jan Král vs. Roman Dušek 7-3
Tomáš Vrtný vs. Anna Králová 4-7
Václav Doskočil vs. Tomáš Vrtný 7-4
Roman Dušek vs. Anna Králová 3-7
Václav Doskočil vs. Jan Král 5-7
Tomáš Vrtný vs. Roman Dušek 7-2

skupina D

Jiří Plachý vs. Kateřina Dehnerová ml. 7-1
Jan Dolejš vs. Kateřina Kuchtová 4-7
Jiří Plachý vs. Jan Dehner 7-6
Jan Dolejš vs. Kateřina Dehnerová ml. 6-7
Jan Dolejš vs. Jan Dehner 7-6
Kateřina Kuchtová vs. Kateřina Dehnerová ml. 7-6
Jiří Plachý vs. Kateřina Kuchtová 5-7
Jan Dehner vs. Kateřina Dehnerová ml. 7-1
Jiří Plachý vs. Jan Dolejš 7-4
Kateřina Kuchtová vs. Jan Dehner 2-7

čtvrtfinále

Miroslav Havlík vs. Josef Rákosník 7-5
Anna Králová vs. Kateřina Kuchtová 7-3
Václav Doskočil vs. Vojtěch Dušek 7-3
Jiří Plachý vs. Otakar Stankuš 5-7

semifinále

Miroslav Havlík vs. Anna Králová 7-5
Václav Doskočil vs. Otakar Stankuš 4-7

o 3. místo

Anna Králová vs. Václav Doskočil 7-5

finále

Miroslav Havlík vs. Otakar Stankuš 7-3

konečné pořadí soutěže
 
1.Miroslav HAVLÍK7/7
2.Otakar STANKUŠ5/6
3.Anna KRÁLOVÁ5/7
4.Václav DOSKOČIL4/7
5.-8.Vojtěch DUŠEK3/5
5.-8.Kateřina KUCHTOVÁ3/5
5.-8.Jiří PLACHÝ3/5
5.-8.Josef RÁKOSNÍK2/4
9.-19.Naděžda BAUEROVÁ1/4
9.-19.Jan DEHNER2/4
9.-19.Kateřina DEHNEROVÁ2/4
9.-19.Kateřina DEHNEROVÁ ML.1/4
9.-19.Jan DOLEJŠ1/4
9.-19.Roman DUŠEK0/4
9.-19.Štěpán HAZDRA1/3
9.-19.Lucie KOTYKOVÁ0/3
9.-19.Jan KRÁL2/4
9.-19.Filip VÁVRA0/4
9.-19.Tomáš VRTNÝ2/4