domů | AČMK | Dokumenty AČMK | Kluby | Žebříček | Pravidla | O hře | Glosář | Coaching | Odkazy | Login |
Czech Open GC 25.- 27. 8. 2023 (TELČ ) |
singl, level hra, 13bodová hra
funkcionáři | |
manažer: | Václav Doskočil |
ředitel: | Jiří Plachý |
turn. rozhodčí: | Štěpán Hazdra |
propozice | ||
místo: | Telč, areál Batelovská | |
kurty: | 2 kurty, délka 7 yd | |
branky: | rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení | |
koule: | Dawson Int`l | |
přihlášky do: | 16. července 2023 | |
max. počet hráčů: | 16 | |
startovné: | 50,-EUR, 1200,- CZK | |
poznámka: | Nominace: • Turnaje se může zúčastnit max.16, přičemž 6 míst je rezervováno pro hráče z ČR včetně jednoho hráče z ČR U21. Rozhodující je žebříčkové pořadí po MČR GC a GC Métis Cup Telč U21. Herní systém: • 2 skupiny po 8 hráčích. • Do skupiny A budou nasazeni 1. a 4. hráč dle žebříčku účastnících se hráčů (dále se toto pořadí použije vždy), do skupiny B budou nasazeni 2. a 3. hráč. Dále budou nalosováni 4 hráči (2 v výkonnostní koše) a poté zbylých 8 hráčů. • Ve skupinách hráči odehrají zápasy každý s každým v 13 bodových hrách na jednu vítěznou hru s časovým omezením 75 minut. Hráči na 1.– 4. místech postoupí do čtvrtfinále. Pořadí ve skupině určí kritéria v tomto pořadí: počet vyhraných her, vzájemný zápas, vzájemné skóre, tiebreak • čtvrtfinále na dvě vítězné hry s časovým omezením 75 minut. • Semifinále na dvě vítězné hry s časovým omezením 75 minut. • Finále na dvě vítězné hry bez časového omezení. Účast: • Svou účast potvrďte nejpozději do 16.7. 2023. • Startovné: • Startovné je nutné zaplatit nejpozději v den turnaje v hotovosti v EUR/CZK nebo převodem na č. účtu 2800966072/2010 pouze v CZK do 24.8.2023 Rozlosování: • Rozlosování proběhne den před zahájením turnaje. Čtvrtek, 24. srpna • Možnost trénování do 16:30 Pátek, 25. srpna, 8:30 prezentace, začátek turnaje v 9:00 • 2 skupiny po osmi hráčích • Večeře v místní restauraci Sobota, 26. srpna, od 9:00 • 2 skupiny po osmi hráčích • Čtvrtfinále hlavního turnaje a Platu Neděle, 27. srpna, od 9:00 • Semifinále a finále hlavního turnaje a Platu • Předání cen • odjezd Stravování: v průběhu turnaje budou zajištěny obědy. |
výsledky |
Turnaj se nesl v poklidném duchu, obohacen skvělými výkony, za účasti hráčů ze sedmi zemí (Wales, Anglie, Mexiko, Finsko, Rakousko, Španělsko a Česko). Turnaj skončil dříve než bylo plánováno díky příznivému počasí a spolupráci členů CCDT (Jiří, Hanka, Jakub, Štěpán, David a Vašek).
skupina A
Brian Lozano vs. Mike Parry 7-2
Miroslav Havlík vs. Thomas Wahlroos 7-6
Martin Güntner vs. Heinz Hackl 3-7
Václav Doskočil vs. Nicole Kloiberová 7-4
Brian Lozano vs. Thomas Wahlroos 6-5(t)
Miroslav Havlík vs. Mike Parry 7-4
Martin Güntner vs. Nicole Kloiberová 4-7
Václav Doskočil vs. Heinz Hackl 7-2
Brian Lozano vs. Heinz Hackl 7-4
Miroslav Havlík vs. Nicole Kloiberová 7-4
Martin Güntner vs. Mike Parry 7-5
Václav Doskočil vs. Thomas Wahlroos 6-3(t)
Brian Lozano vs. Nicole Kloiberová 7-3
Miroslav Havlík vs. Heinz Hackl 7-5
Martin Güntner vs. Thomas Wahlroos 7-2
Václav Doskočil vs. Mike Parry 6-7
Brian Lozano vs. Václav Doskočil 5-4(t)
Miroslav Havlík vs. Martin Güntner 5-7
Nicole Kloiberová vs. Mike Parry 7-4
Heinz Hackl vs. Thomas Wahlroos 7-5
Brian Lozano vs. Martin Güntner 7-4
Miroslav Havlík vs. Václav Doskočil 2-7
Nicole Kloiberová vs. Thomas Wahlroos 3-7
Heinz Hackl vs. Mike Parry 7-4
Brian Lozano vs. Miroslav Havlík 6-5(t)
Martin Güntner vs. Václav Doskočil 7-3
Nicole Kloiberová vs. Heinz Hackl 6-7
Thomas Wahlroos vs. Mike Parry 7-6
skupina B
Steve Leonard vs. Paul Boehm 7-2
Otakar Stankuš vs. Francisco Gonzalez 0-7
Henri Hagelberg vs. Jiří Plachý 7-2
Lars Boman vs. Josef Rákosník 7-5
Steve Leonard vs. Francisco Gonzalez 7-6
Otakar Stankuš vs. Paul Boehm 7-4
Henri Hagelberg vs. Josef Rákosník 7-4
Lars Boman vs. Jiří Plachý 7-5
Steve Leonard vs. Jiří Plachý 7-6
Otakar Stankuš vs. Josef Rákosník 7-2
Henri Hagelberg vs. Paul Boehm 7-5
Lars Boman vs. Francisco Gonzalez 3-7
Steve Leonard vs. Josef Rákosník 6-7
Otakar Stankuš vs. Jiří Plachý 7-3
Henri Hagelberg vs. Francisco Gonzalez 7-6
Lars Boman vs. Paul Boehm 7-4
Steve Leonard vs. Lars Boman 7-2
Otakar Stankuš vs. Henri Hagelberg 1-7
Josef Rákosník vs. Paul Boehm 7-4
Jiří Plachý vs. Francisco Gonzalez 3-7
Steve Leonard vs. Henri Hagelberg 5-7
Otakar Stankuš vs. Lars Boman 7-3
Josef Rákosník vs. Francisco Gonzalez 7-6
Jiří Plachý vs. Paul Boehm 7-5
Steve Leonard vs. Otakar Stankuš 7-3
Henri Hagelberg vs. Lars Boman 3-7
Josef Rákosník vs. Jiří Plachý 7-6
Francisco Gonzalez vs. Paul Boehm 7-3
čtvrtfinále
Brian Lozano vs. Otakar Stankuš 7-5, 6-7, 6-7
Steve Leonard vs. Martin Güntner 7-6, 7-5
Václav Doskočil vs. Francisco Gonzalez 6-7, 7-3, 2-7
Miroslav Havlík vs. Henri Hagelberg 6-7, 5-7
semifinále
Otakar Stankuš vs. Steve Leonard 6-7, 6-7
Henri Hagelberg vs. Francisco Gonzalez 7-3, 5-7, 7-2
finále
Steve Leonard vs. Henri Hagelberg 7-3, 7-2
plate čtvrtfinále
Heinz Hackl vs. Paul Boehm 7-1, 7-3
Nicole Kloiberová vs. Josef Rákosník 5-7, 3-7
Thomas Wahlroos vs. Jiří Plachý 1-7, 5-7
Mike Parry vs. Lars Boman 3-7, 5-7
plate semifinále
Jiří Plachý vs. Lars Boman 6-7, 4-7
Heinz Hackl vs. Josef Rákosník 7-4, 4-7, 4-7
plate finále
Lars Boman vs. Josef Rákosník 7-4, 5-7, 5-7
konečné pořadí soutěže | ||
1. | Steve LEONARD | 11/13 |
2. | Henri HAGELBERG | 10/14 |
3.-4. | Francisco GONZALEZ | 7/13 |
3.-4. | Otakar STANKUŠ | 6/12 |
5.-8. | Václav DOSKOČIL | 5/10 |
5.-8. | Martin GÜNTNER | 4/9 |
5.-8. | Miroslav HAVLÍK | 4/9 |
5.-8. | Brian LOZANO | 8/10 |
9.16. | Paul BOEHM | 0/9 |
9.16. | Lars BOMAN | 9/14 |
9.16. | Heinz HACKL | 7/12 |
9.16. | Nicole KLOIBEROVÁ | 2/9 |
9.16. | Mike PARRY | 1/9 |
9.16. | Jiří PLACHÝ | 3/11 |
9.16. | Josef RÁKOSNÍK | 10/15 |
9.16. | Thomas WAHLROOS | 2/9 |