domů | AČMK | Dokumenty AČMK | Kluby | Žebříček | Pravidla | O hře | Glosář | Coaching | Odkazy | Login |
INTERCLUB DOUBLES GC - 4. ročník - 5.- 7. 7. 2012 (HOŘICE) |
debl, level hra, 13bodová hra
funkcionáři | |
manažer: | Tomáš Vrtný |
ředitel: | Stanislav Vorel |
turn. rozhodčí: | Otakar Stankuš |
delegát: | Štěpán Hazdra |
propozice | ||
místo: | HOŘICE, FOTBALOVÉ HŘIŠTĚ GOTHARD | |
kurty: | 4 kurty, délka 5 yd | |
branky: | rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení | |
koule: | Sunshiny | |
přihlášky do: | 30. dubna 2012 | |
startovné: | 1200 Kč za klub na účet AČMK | |
poznámka: | Propozice naleznete zde. Výsledky: CCDT vs. SKKS Štěpán Hazdra, Hana Hajnová vs. Ivo Marták, Jan Dehner 1-7 FNCCO vs. CCCC Boris Navrátil, Martina Navrátilová vs. Anna Zbránková, Dagmar Štěpánková 5-7 CCDT vs. FNCCO Štěpán Hazdra, Hana Hajnová vs. Martina Navrátilová, Adéla Navrátilová 7-5 SKKS vs. KKP Tomáš Vrtný, Michal Borák vs. Jan Čihák, Otakar Stankuš 4-7 CCDT vs. KKP David Hajn, Štěpán Hazdra vs. Jiří Čihák, John Lammin 6-7 SKKS vs. CCCC Ivo Marták, Jan Dehner vs. Petr Bárta ml., Anna Zbránková 7-6 CCDT vs. CCCC Štěpán Hazdra, Hana Hajnová vs. Petr Bárta st., Dagmar Štěpánková 7-4 FNCCO vs. KKP Martina Navrátilová, Adéla Navrátilová vs. Jiří Čihák, John Lammin 5-7 SKKS vs. FNCCO Tomáš Vrtný, Michal Borák vs. Martina Navrátilová, Adéla Navrátilová 7-4 CCCC vs. KKP Petr Bárta ml., Anna Zbránková vs. Jan Čihák, Otakar Stankuš 5-7 Tato hra rozhodla o tom, že KKP skončilo celkově na II. místě. |
poznámka vicepresidenta: Detailní tabulky a výsledky jednotlivých her si můžete stáhnout zde. Rychlost kurtu byla naměřena těsně pod 5,5 plummerů.
výsledky |
CCDT vs. SKKS
Hana Hajnová, Štěpán Hazdra vs. Ivo Marták, Jan Dehner 1-7
CCCC vs. FNCCO
Anna Králová, Dagmar Štěpánková vs. Boris Navrátil, Martina Navrátilová 7-5
CCDT vs. FNCCO
Hana Hajnová, Štěpán Hazdra vs. Martina Navrátilová, Adéla Navrátilová 7-5
KKP vs. SKKS
Jan Čihák, Otakar Stankuš vs. Tomáš Vrtný, Michal Borák 7-4
CCDT vs. KKP
David Hajn, Štěpán Hazdra vs. Jiří Čihák, John Lammin 6-7
CCCC vs. SKKS
Petr Bárta ml., Anna Králová vs. Ivo Marták, Jan Dehner 6-7
CCCC vs. CCDT
Petr Bárta st., Dagmar Štěpánková vs. Hana Hajnová, Štěpán Hazdra 4-7
FNCCO vs. KKP
Martina Navrátilová, Adéla Navrátilová vs. Jiří Čihák, John Lammin 5-7
FNCCO vs. SKKS
Martina Navrátilová, Adéla Navrátilová vs. Tomáš Vrtný, Michal Borák 4-7
CCCC vs. KKP
Petr Bárta ml., Anna Králová vs. Jan Čihák, Otakar Stankuš 5-7
konečné pořadí soutěže | ||
. | Hana HAJNOVÁ, Štěpán HAZDRA | 2/3 |
. | Ivo MARTÁK, Jan DEHNER | 2/2 |
. | Boris NAVRÁTIL, Martina NAVRÁTILOVÁ | 0/1 |
. | Anna KRÁLOVÁ, Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ | 1/1 |
. | Martina NAVRÁTILOVÁ, Adéla NAVRÁTILOVÁ | 0/3 |
. | Tomáš VRTNÝ, Michal BORÁK | 1/2 |
. | Jan ČIHÁK, Otakar STANKUŠ | 2/2 |
. | David HAJN, Štěpán HAZDRA | 0/1 |
. | Jiří ČIHÁK, John LAMMIN | 2/2 |
. | Petr BÁRTA ML., Anna KRÁLOVÁ | 0/2 |
. | Petr BÁRTA ST., Dagmar ŠTĚPÁNKOVÁ | 0/1 |