AČMK - turnaje

Mill Cup Open  - 6. ročník -  8.- 9. 9. 2012  (KARLOVY VARY)


singl, level hra, 13bodová hra

funkcionáři
manažer: Štěpán Hazdra
ředitel: Miroslav Pažďora
turn. rozhodčí: Štěpán Hazdra
delegát: Jan Dehner
hodnocení: 7.5

propozice
místo: Březová u Karlových Varů, Hotel Starý Mlýn
kurty: 2 kurty, délka 5 yd
branky: rozchod 93 mm, kovové, kuželové kotvení
koule: Sunshiny
přihlášky do: 01. srpna 2012
max. počet hráčů: 16
startovné: 50,-EUR (zahrnuje sobotní galavečeři a občerstvení na kurtech)
poznámka:
- max. 8 zahraničních hráčů
- 2 hráči postupují z páteční kvalifikace, 1x divoká karta pro loňského vítěze,
  zbylých 5 míst bude obsazeno na základě lepšího postavení v golf kroketovém
  žebříčku k 1.8.2012
- předpokládaný herní formát: Draw & Process, Plate
- 13 bodové hry s časovým limitem 60 minut
- speciální slevy na ubytování pro hráče AČMK
- vyžadováno oblečení převažující bílé barvy a obuv s rovnou podrážkou

Přihlášení: Graham Thompson (ENG)
                     David Hopkins (ENG)
                     Carole Jackson (SAF)
                     Sabine Kaltenthaler (GER)
                     Rainer Kaltenthaler (GER)
                     Kurt Alexander Kirsten (GER)
                     Anne Lehmann (GER)
                     


výsledky

Díky poněkud nestandardnímu nasazení 8 žebříčkově nejvýše postavených hráčů (dle světového žebříčku) na liché pozice pavouka, docházelo k zajímavých zápasům již v prvních fázích turnaje a jednou části pavouka bylo umožněno proklouznout do vyšších fází i nenasazeným. V daném případě se jednalo o Sabine Kaltenhaler. Miroslav Havlík prokráčel turnajem podobně jako kvalifikací a opět zúročil mezinárodní zkušenosti ve svůj prospěch. Sledovat Davida Hopkinse s jakým klidem a přehledem diktuje tempo her, Carole Jackson neúprosně umisťující koule vždy na průjezd nebo dynamickou hru Kurta Kirstena, to vše zaujalo manažera natolik, že opomněl změřit rychlost kurtu. Vzhledem k tomu, že kurty byly velmi kvalitně připraveny, lze snad konstatovat, že rychlost byla dobrá....


Draw 1. kolo

Alexander Kirsten vs. Libuše Ernestová 7-1
Alena Pažďorová vs. Miroslav Pažďora 7-6
Rainer Kaltenthaler vs. Ekaterina Pešková 7-2
Jan Dehner vs. Anne Lehmann 7-3
Graham Thompson vs. Patrik Pažďora 7-6
Miroslav Havlík vs. Sabine Kaltenthaler 7-3
Carole Jackson vs. Jan Král 7-1
David Hopkins vs. Štěpán Hazdra 7-3

Draw čtvrtfinále

Alexander Kirsten vs. Alena Pažďorová 7-2
Rainer Kaltenthaler vs. Jan Dehner 7-6
Miroslav Havlík vs. Graham Thompson 7-4
David Hopkins vs. Carole Jackson 7-6

Draw semifinále

Alexander Kirsten vs. Rainer Kaltenthaler 7-6
Miroslav Havlík vs. David Hopkins 7-4

Draw finále

Miroslav Havlík vs. Alexander Kirsten 7-5

Process 1. kolo

Graham Thompson vs. Alexander Kirsten 7-6
Carole Jackson vs. Ekaterina Pešková 7-0
Miroslav Pažďora vs. Miroslav Havlík 7-6
David Hopkins vs. Jan Dehner 7-3
Patrik Pažďora vs. Libuše Ernestová 7-4
Jan Král vs. Rainer Kaltenthaler 7-6
Sabine Kaltenthaler vs. Alena Pažďorová 7-6
Anne Lehmann vs. Štěpán Hazdra 7-3

Process čtvrtfinále

Carole Jackson vs. Graham Thompson 7-1
David Hopkins vs. Miroslav Pažďora 7-4
Patrik Pažďora vs. Jan Král 7-2
Sabine Kaltenthaler vs. Anne Lehmann 7-3

Process semifinále

Sabine Kaltenthaler vs. Patrik Pažďora 7-2
Carole Jackson vs. David Hopkins 7-6

Process finále

Carole Jackson vs. Sabine Kaltenthaler 7-2

finále

Carole Jackson vs. Miroslav Havlík 10-7

Po slibném začátku hry doplatil Míra v prostřední části hry na svoji nesoustředěnost, čehož zkušená hráčka využila a ani při několika svých zaváháních protihráče zpět do hry nepustila.

plate čtvrtfinále

Miroslav Pažďora vs. Anne Lehmann 7-3
Libuše Ernestová vs. Štěpán Hazdra 7-2
Jan Dehner vs. Graham Thompson 7-2
Alena Pažďorová vs. Ekaterina Pešková 7-5

plate semifinále

Miroslav Pažďora vs. Libuše Ernestová 7-2
Jan Dehner vs. Alena Pažďorová 7-4

plate finále

Miroslav Pažďora vs. Jan Dehner 7-4

Pro Miroslava Pažďoru bylo vítězství v Plate části turnaji letošním maximem.

konečné pořadí soutěže
 
1.Carole JACKSON6/7
2.Miroslav HAVLÍK4/6
3.-4.Sabine KALTENTHALER3/5
3.-4.Alexander KIRSTEN3/5
5.-7.David HOPKINS4/6
5.-7.Rainer KALTENTHALER2/4
5.-7.Patrik PAŽĎORA2/4
8.-13.Jan DEHNER3/6
8.-13.Jan KRÁL1/3
8.-13.Anne LEHMANN1/4
8.-13.Miroslav PAŽĎORA4/6
8.-13.Alena PAŽĎOROVÁ2/5
8.-13.Graham THOMPSON2/5
14.-16.Libuše ERNESTOVÁ1/4
14.-16.Ekaterina PEŠKOVÁ0/3
14.-16.Štěpán HAZDRA0/3
 

© 2004 Asociace českomoravského kroketu email