AČMK - hráči


Štěpán HAZDRA(48 let)
Croquet Club Dynamo Telč
 
 
od r. 2002
  

účastník 71 turnajů, z toho 1x vítěz turnaje a 3x poražený finalista

nejdelší série výher / proher (číslo v závorce udává aktuální sérii) : 5 (0) / 16 (1)



statistiky z odehraných turnajů v asociačním kroketu



(váš prohlížeč neumožňuje zobrazování dynamicky vykreslovaných objektů, takže je nemožné zobrazit graf vývoje gradeu a indexu tohoto hráče... pořiďte si takový prohlížeč, který toho bude schopen - např. Firefox 1.5 a vyšší)

(0:2)Bárta ml. Petr 
(2.8 %) -10Velikonoční turnaj '09plate finále
 -9O pohár CCCC '11skupina D
 
(2:4)Bárta st. Petr 
(54 %) -4Telčský pohár '06skupina A
 -9Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 -8Velikonoční turnaj '09čtvrtfinále
 -9Podzimní turnaj CCCC '093. průchod
 +6(t)Loser cup '10čtvrtfinále
 +5O pohár CCCC '11skupina D
 
(3:0)Bártová Milada 
(79.2 %) +6Loser cup '094. průchod
 +6Podzimní turnaj CCCC '094. průchod
 +6Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 
(1:0)Bauer Petr 
(59.9 %) +1(t)Hořický Local '10skupina D
 
(2:0)Bauerová Dita 
(65.3 %) +10O pohár CCCC '09skupina A
 +5(t)Pohár města Hořic '09plate 1. kolo
 
(3:0)Bauerová Naděžda 
(91.8 %) +6Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 +8(t)Pohár města Hořic '09plate čtvrtfinále
 +8Podzimní turnaj CCCC '091. průchod
 
(1:3)Borák Michal 
(15.9 %) -12Velikonoční turnaj '063. průchod
 -13Kroketová Praha '063. průchod
 +2Kroketová Praha '07čtvrtfinále
 -9Velikonoční turnaj '11skupina B
 
(2:0)Burian Bohumil 
(56.3 %) +10Svatováclavský turnaj '062. průchod
 +4Kroketová Praha '07semifinále
 
(0:1)Cisovská Tereza 
(54.8 %) -1August tournament '062. průchod
 
(1:0)Cisovský Marek 
(35.8 %) +8Velikonoční turnaj '10plate semifinále
 
(0:6)Čihák Jan 
(5 %) -6(t)Loser cup '093. průchod
 -8(t)Telčský pohár '093. průchod
 -8Svatováclavský turnaj '10plate čtvrtfinále
 -9Telč croquet all-round cup AC '12čtvrtfinále
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '132. průchod
 -1(t)Kroketová Praha '19skupina A
 
(2:0)Davidová Martina 
(57.1 %) +1(t)Ostrava Croquet NCA Cup '031. průchod
 +3Velikonoční turnaj '04čtvrtfinále
 
(3:10)Dehner Jan 
(18.2 %) -1(t)Velikonoční turnaj '03skupina B
 +10Havířovský pohár '03Draw 1. kolo
 -9Havířovský pohár '041. průchod
 -13Telčský pohár '05skupina D
 -11(t)Telč croquet '08Draw 1. kolo
 -11Havířovský pohár '08skupina B
 -9Telč croquet '094. průchod
 -13Podzimní turnaj CCCC '092. průchod
 -22Havířovský pohár '09plate semifinále
 +7Havířovský pohár '10plate čtvrtfinále
 -6Velikonoční turnaj '11skupina B
 +10Telč croquet all-round cup AC '135. průchod
 -13Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 
(1:0)Dehnerová Kateřina 
(52.8 %) +2Havířovský pohár '046. průchod
 
(0:7)Doskočil Václav 
(4.8 %) -10Telč croquet '03skupina B
 -14Svatováclavský turnaj '063. průchod
 -5Telč croquet '104. průchod
 -14Telč croquet all-round cup AC '14skupina A
 -26MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 -21Telč croquet all-round cup AC '19skupina B
 -18Telčský pohár '20o 3. místo
 
(4:3)Draslar Petr 
(55.3 %) +12Telčský pohár '06skupina A
 +7O pohár CCCC '09skupina A
 -8(t)Loser cup '095. průchod
 +4(t)Telčský pohár '092. průchod
 -2(t)O pohár CCCC '10skupina C
 +1(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 -2O pohár CCCC '19plate čtvrtfinále
 
(0:1)Hackl Heinz 
(79.7 %) -25Telč croquet all-round cup AC '20skupina B
 
(0:13)Hajn David 
(2.8 %) -4Velikonoční turnaj '04semifinále
 -6Pohár spravedlnosti '05čtvrtfinále
 -14Telčský pohár '06skupina A
 -9Telčský pohár '08skupina A
 -11Telč croquet '091. průchod
 -17Telčský pohár '091. průchod
 -14MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 -11O pohár CCCC '11skupina D
 -12Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -9Telč croquet all-round cup AC '131. průchod
 -6Telč croquet all-round cup AC '14čtvrtfinále
 -13Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 -24(p)Telč croquet all-round cup AC '20skupina B
 
(1:4)Hajnová Hana 
(13 %) -1(t)Telč croquet '07Process 2. kolo
 -6(t)Pohár města Hořic '09osmifinále
 -5Velikonoční turnaj '10plate finále
 +1(t)Telč croquet '101. průchod
 -11Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 
(2:9)Havlík Miroslav 
(2.6 %) -1(t)Telčský pohár '05skupina D
 +4(t)Velikonoční turnaj '061. průchod
 -8(t)O pohár CCCC '06skupina F
 -4(t)Telčský pohár '11plate skupina A
 -10Svatováclavský turnaj '12každý s každým
 -14Telč croquet all-round cup AC '16plate semifinále
 +5(t)Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 -26Telč croquet all-round cup AC '19skupina B
 -21Telčský pohár '19čtvrtfinále
 -22Telč croquet all-round cup AC '20skupina B
 -26Telčský pohár '20skupina A
 
(2:0)Horká Andrea 
(76 %) +3(t)Svatováclavský turnaj '061. průchod
 +8Loser cup '07Draw 1. kolo
 
(1:0)Christie Adam 
(80.4 %) +6(t)Velikonoční turnaj '062. průchod
 
(1:8)Jaroš Robert 
(16.6 %) -1(t)Havířovský pohár '045. průchod
 -10Telč croquet '06Draw 2. kolo
 -12Podzimní CCCC turnaj '07čtvrtfinále
 -12Velikonoční turnaj '081. kolo
 -12Telč croquet '08Process čtvrtfinále
 -13Telčský pohár '08skupina A
 +7Telč croquet '093. průchod
 -14Telč croquet '103. průchod
 -2(t)Svatováclavský turnaj '11Process čtvrtfinále
 
(0:1)Jarošová Martina 
(36.5 %) -5(t)Telč croquet '06Process 1. kolo
 
(1:0)Kociánová Monika 
(82.2 %) +8Ostrava Croquet NCA Cup '032. průchod
 
(1:0)Kotrbová Zuzana 
(66.8 %) +3Loser cup '07Process 1. kolo
 
(0:5)Kotyk Michal 
(32.6 %) -2TVelikonoční turnaj '08plate 1. kolo
 -7Havířovský pohár '10plate semifinále
 -5(t)Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 -9Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 -14O pohár CCCC '19skupina D
 
(2:0)Kotyková Lucie 
(73.5 %) +8O pohár CCCC '071. průchod
 +2(t)Loser cup '07Draw 2. kolo
 
(0:1)Kozel František 
(46.1 %) -8(t)Telčský pohár '07skupina C
 
(1:0)Kozlová Hana 
(86.7 %) +6Podzimní CCCC turnaj '07skupina F
 
(6:6)Král Jan 
(27.3 %) +7(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -13Svatováclavský turnaj '08plate čtvrtfinále
 +4(t)Velikonoční turnaj '09osmifinále
 +11Velikonoční turnaj '09plate semifinále
 -1tO pohár CCCC '09skupina A
 +1(t)Loser cup '092. průchod
 -17(t)Telčský pohár '094. průchod
 +12Kvalifikace na MR 2010 '101. kolo
 +5(t)Podzimní CCCC turnaj '10skupina D
 -10Telč croquet all-round cup AC '12plate semifinále
 -5(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 -18DaRK Cup AC '20každý s každým
 
(3:5)Králová Anna 
(30.1 %) +7Podzimní CCCC turnaj '07skupina F
 +6MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 -8Podzimní CCCC turnaj '10čtvrtfinále
 -10Svatováclavský turnaj '11Draw čtvrtfinále
 -10Telč croquet all-round cup AC '17skupina A
 -4(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 -12Telč croquet all-round cup AC '20o 7. místo
 +3(t)Telčský pohár '20skupina A
 
(1:0)Kuchta Petr 
(52.2 %) +1(t)O pohár CCCC '08skupina A
 
(1:0)Majer Tomáš 
(62.7 %) +5Havířovský pohár '043. průchod
 
(0:8)Marták Ivo 
(3.7 %) -12Kroketová Praha '073. průchod
 -14Havířovský pohár '08skupina B
 -14Svatováclavský turnaj '08osmifinále
 -8Telč croquet '095. průchod
 -18Havířovský pohár '09čtvrtfinále
 -14Velikonoční turnaj '10čtvrtfinále
 -14(p)O pohár CCCC '10skupina C
 -2Hořický Local '10finále
 
(1:0)Mátl Jan 
(63.1 %) +7Loser cup '07Process 2. kolo
 
(0:1)Navrátil Boris 
(39.9 %) -7Havířovský pohár '03Process 1. kolo
 
(1:5)Navrátilová Martina 
(22.2 %) -3Havířovský pohár '05čtvrtfinále
 +1August tournament '063. průchod
 -Velikonoční turnaj '07skupina C
 -8O pohár CCCC '072. průchod
 -1(t)Telčský pohár '07skupina C
 -7Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 
(3:3)Pantoflíček Jiří 
(56 %) -1(t)Telčský pohár '04skupina B
 +7Havířovský pohár '044. průchod
 +5Kroketová Praha '064. průchod
 -1Loser cup '07semifinále
 -1(t)Loser cup '082. průchod
 +4(t)Loser cup '091. průchod
 
(0:1)Pavlů Michal 
(50.1 %) -4Kroketová Praha '071. průchod
 
(1:2)Plachá Hana 
(64.9 %) -1(t)Telčský pohár '04skupina B
 -8Havířovský pohár '042. průchod
 +9Hořický Local '10skupina D
 
(0:13)Plachý Jiří 
(3.9 %) -4Telč croquet '03skupina B
 -4(t)Telčský pohár '04skupina B
 -7(t)Telč croquet '05skupina B
 -6(t)Kroketová Praha '061. průchod
 -7Telč croquet '07Draw 2. kolo
 -2(t)Telčský pohár '07skupina C
 -2(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -10Telčský pohár '08skupina A
 -12Telč croquet '105. průchod
 -8Svatováclavský turnaj '10čtvrtfinále
 -12Velikonoční turnaj '11skupina B
 -7Telč croquet all-round cup AC '16skupina A
 -17Telč croquet all-round cup AC '19skupina B
 
(1:1)Pospíšilová Lucie 
(56.6 %) +1Telč croquet '03skupina B
 -4(t)Telč croquet '05skupina B
 
(1:2)Rejmont Tomáš 
(12.6 %) -6Kvalifikace na MR 2008 '081. kolo
 +2(t)Hořický Local '10skupina D
 -9Telčský pohár '11osmifinále
 
(1:0)Ryšánek Matěj 
(65.1 %) +7Velikonoční turnaj '03skupina B
 
(1:0)Sivák Michal 
(89.4 %) +5Havířovský pohár '05osmifinále
 
(1:10)Stankuš Otakar 
(8.1 %) -7Ostrava Croquet NCA Cup '03čtvrtfinále
 -10Havířovský pohár '03Draw 2. kolo
 -4Velikonoční turnaj '05čtvrtfinále
 -11Kroketová Praha '062. průchod
 -6Kroketová Praha '07finále
 -11Havířovský pohár '10čtvrtfinále
 -11(p)Telčský pohár '11plate skupina A
 +2(t)Telč croquet all-round cup AC '134. průchod
 -1(t)Telč croquet all-round cup AC '17plate semifinále
 -5(t)Kroketová Praha '19skupina A
 -19DaRK Cup AC '20každý s každým
 
(0:1)Struhala Jaromír 
(27.8 %) -7August tournament '061. průchod
 
(1:0)Suda Lubomír 
(49.8 %) +10Velikonoční turnaj '04osmifinále
 
(1:0)Suchý Pavel 
(81.2 %) +3Loser cup '081. průchod
 
(2:0)Štěpánek Pavel 
(61.1 %) +2O pohár CCCC '06skupina F
 +10O pohár CCCC '073. průchod
 
(4:1)Štěpánková Dagmar 
(50.3 %) +3(t)O pohár CCCC '08skupina A
 -6Pohár města Hořic '09plate semifinále
 +4(t)Podzimní turnaj CCCC '095. průchod
 +2(t)O pohár CCCC '10skupina C
 +1(t)Loser cup '10semifinále
 
(1:0)Vokurka Zdeněk 
(63.1 %) +3Loser cup '083. průchod
 
(5:2)Vorel Stanislav 
(44.2 %) -6Paralelní turnaj CCCC '08skupina B
 +10Hořický Local '10semifinále
 +4Telč croquet '102. průchod
 +3Loser cup '10finále
 +6O pohár CCCC '19skupina D
 -4MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19plate B semifinále
 +14(t)Telčský pohár '19o 5. místo
 
(1:0)Vorlová Leona 
(89.7 %) +7(t)Pohár města Hořic '091. kolo
 
(1:5)Vrtný Tomáš 
(29.9 %) -5(t)Velikonoční turnaj '064. průchod
 -Velikonoční turnaj '07skupina C
 -14Havířovský pohár '08skupina B
 -11MISTROVSTVÍ REPUBLIKY '10skupina C
 +13(t)MISTROVSTVÍ REPUBLIKY AC '19skupina B
 -7(t)DaRK Cup AC '20každý s každým
 
(1:0)Zeljenková Silvia 
(89.3 %) +3Pohár spravedlnosti '05osmifinále
 
(3:1)Zeman Daniel 
(41.2 %) -7Velikonoční turnaj '03čtvrtfinále
 +3(t)Kroketová Praha '072. průchod
 +6Loser cup '084. průchod
 +2(t)Telč croquet '092. průchod
 
© 2004 Asociace českomoravského kroketu email